יום ראשון, 19 ביוני 2016

טרשת עורקים, כולסטרול וסטטינים

טרשת עורקים, כולסטרול וסטטינים. http://diet2all.net/PAGE85.asp

רוצים לטפל ולאזן את מצבכם הבריאותי: טרשת עורקים, כולסטרול גבוהה ושומנים בדם?, אז צרו עמנו קשר בנייד: 0528567140.

טרשת העורקים היא מהגורמים העיקריים לתמותה ותחלואה בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט.

טרשת נפוצה מאוד היא טרשת עורקים והטיפול, הינו אימוץ אורח חיים בריא (כמפורט קודם) ע"י כלל האוכלוסייה גורמים טיפוליים חיוניים הם מניעתיים כמו: למניעת יל"ד, וזהו חלק בלתי נפרד מהטיפול הכולל ביתר לחץ דם בכל שלב של המחלה, לרבות מטופלים שלהם ישנה רק נטייה ליתר לחץ דם - prehypertension (לחץ דם סיסטולי 120-139 ממ"כ או לחץ דם דיאסטולי 80-89 ממ"כ). שינויים משמעותיים באורח החיים מפחיתים את לחץ הדם.

טרשת עורקים סימנים מוקדמים, ירידה בגמישותם של כלי הדם הוא אחד מהסימנים המוקדמים להופעת שינויים במבנה ותפקוד כלי הדם. עורקים שדפנותיהם עברו תהליך של עיבוי ו/או שקיעת שומנים (כולסטרול) וסידן מוגברת, נוטים להיות קשיחים וגמישים יורדת.

טרשת עורקים תסמינים, ישנם עדויות מחקריות רבות, המצביעות על שינויים בתפקוד העורקים ובמבנם מקדימים, לעתים בשנים רבות, את הופעת התסמינים הקליניים של טרשת עורקים, כגון: במצב ה"קל" אנגינה פקטוריס ועד למצב הקשה יותר התקף לב או אירוע מוחי.

טרשת עורקים תזונה, תזונה צמחית בעיקרה, דלת שומן, ללא הגבלה קלורית. והניזומים לרוב יורדים במשקל.
לכן ניתן לומר שבאופן כללי ההמלצה המעשית של תזונה לטיפול ומניעת טרשת עורקים היא, שמרבית המזון הניצרך ע"י המטולים יהיה דגניים, קטניות, ירקות ופירות, ומעט מוצרים ללא שומן מעולם החי (חלבון ביצה - ללא החלמון ומוצרי חלב ללא שומן). תוכנית תזונה ודיאטה שכזאת תוביל למצב של ירידה משמעותית ברמות הכולסטרול בדם כל זאת ללא השמוש כמעט בתרופות, מאחר שהיא מכילה כמויות אפסיות של כולסטרול (כולסטרול קיים אך ורק בבעלי-חיים ומוצריהם).
כמו כן, ישנו הצורך לאזן את תפקודי הכבד שבאנשים מסוימים מייצר יותר מדי כולסטרול!.

אבחון טרשת עורקים, לרוב לטרשת עורקים אין סימפטומים, זאת עד שמתפתחת מחלת לב וכלי דם. לכן אנשים הנמצאים בקבוצת סיכון להתפתחות טרשת עורקים יעברו בדיקות סקר תקופתיות. ככל שהאבחון מוקדם יותר כך הטיפול פשוט ויעיל יותר.
טרשת עורקים כלילית וכו'...

http://heart-disease-and-lipid.blogspot.co.il/

כולסטרול גבוה תסמינים

כולסטרול ערכים

כולסטרול גבוה

הורדת כולסטרול

כולסטרול תזונה

כולסטרול טוב ורע

סטטינים תופעות לוואי

סטטינים נזקיםיצרתי את הסרטון הזה בעזרת עורך הסרטונים של YouTube.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה