יום שני, 19 בפברואר 2018

טריגליצרידים טיפול טבעי

אם יש לך טריגליצרידים גבוהה, ייתכן גם שיש כולסטרול גבוה. במקרים רבים, אנשים לא יודעים שיש להם רמות טריגליצרידים גבוהות עד שהם לא מבצעים בדיקת דם: ליפופרוטאין לניתוח רמות הכולסטרול שלהם.


טריגליצרידים גבוהים טיפולי טבעי, קובי עזרא Ph.D 
טריגליצרידים גבוהים טיפולי טבעי, קובי עזרא Ph.D מספר על ה-Triglycerides.

תודות לאתר: http://diet2all.netניתן לבצע דיאטה ושינויים באורח החיים להורדת רמות הטריגליצרידים בדם.

דיאטה ושינויים באורח החיים כוללים:1. ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין.

2. הגבלת שומן וסוכרים.

3. להיות פעיל יותר - פעילות גופנית.

4. הגבלת צריכת האלכוהול.

5. ניתן גם לקחת תרופות להורדת רמות הטריגליצרידים. סתרופות ניתן להשתמש אם יש לך גורמי סיכון למחלת לב כלילית (CAD).לקבלת מידע נוסף על הטיפול בכולסטרול, ראה את הנושא כולסטרול גבוה.טיפול ראשוני להורדת רמות הטריגליצרידים

דיאטה ושינויים באורח החיים הם הצעדים הראשונים שתנקוט להורדת רמות הטריגליצרידים.דיאטה ושינויים באורח החיים כוללים:כדי לשמור על בריאות הלב שלך, ישנו הצורך:

1. ירידה במשקל ושמירה על משקל בריא.

2. הגבלת כמות הפחמימות ושומן הלא בריאים שאתם אוכלים.

3. לעשות פעילות גופנית - להיות פעילים יותר.

4. הגבלת שתיית אלכוהול.

5. לא מעשן.

6. שמירה על רמת הסוכר בדם בטווח היעד אם יש לך סוכרת.

7. לאכול תזונה בריאה ללב, כי הוא עשיר בפירות, ירקות, דגנים מלאים, דגים, בשר רזה, מזון דל שומן. הגבלת שומן רווי למנוע שומן טראנס. הגבל נתרן וסוכר.אכילת דגים או נטילת שמן דגים (חומצות שומן אומגה-3) עלולה להוריד את רמות הטריגליצרידים. אכילה של לפחות 2 מנות דגים בכל שבוע היא חלק מתזונה בריאה ללב. דגים שמנים, המכילים חומצות שומן אומגה -3, הם הטובים ביותר עבור הלב שלך. דגים אלה כוללים סלמון, מקרל, פורל האגם, הרינג, סרדינים.כדי להפחית את הפחמימות בתזונה, ייתכן שתרצה ללמוד על כמות הפחמימות וסוכרים במזונות שונים.אלכוהול יש השפעה חזקה במיוחד על טריגליצרידים. שימוש קבוע או מופרז באלכוהול או אפילו שתייה חד פעמית של שתייה יכולה לגרום לעלייה משמעותית בטריגליצרידים. שתייה מוגזמת עלולה לגרום לעלייה ברמת הטריגליצרידים שלכם, העלולה לגרום לבלב. הרופא שלך ירצה ממך לעצור או להגביל את כמות האלכוהול שתשתה.לפני שתגדיל את הפעילות שלך, בדוק עם הרופא שלך כדי להיות בטוח שהוא בטוח. ייתכן גם רוצה לדבר עם דיאטנית לעצב תוכנית תזונה המתאימה לך.הרופא שלך יחפש גם כל דבר אחר שעלול לגרום לגרימת הטריגליצרידים הגבוהה שלך, כגון בלוטת התריס, סוכרת מבוקרת, מחלת כליות או תרופות. הרופא עשוי להתאים או להפסיק כל תרופה שעשויה להעלות את רמת הטריגליצרידים.במקרים נדירים, אנשים עם רמות טריגליצרידים גבוהות מאוד עלולים לפתח דלקת בלבלב, מה שעלול לגרום לכאב פתאומי וחמור בטן, אובדן תיאבון, בחילות והקאות וחום.כשרמות הטריגליצרידים שלך גבוהות, הרופא יבדוק ויתייחס בנוסף למצבים הקשורים לבעייה, לרבות סוכרת, בלוטת התריס, מחלת כליות, תסמונת מטבולית.חיפושים הקשורים לטריגליצרידים גבוהים בדם:

הורדת טריגליצרידים,

טריגליצרידים גבוהים טיפול,

מניעה וטיפול טריגליצרידים גבוהים,

מה גורם לטריגליצרידים גבוהים,

טריגליצרידים הסבר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה